Allianz Motosiklet Kasko

GÖNDER

Allianz Motosiklet Kasko: Motosikletinizi Güvene Alın

Allianz Motosiklet KaskoMotosiklet sürmek özgürleştirici bir deneyimdir. Ancak, birçok motosiklet sahibi, araçlarının çalınması, hasar görmesi veya çarpışmaya karışması gibi durumlarla karşı karşıya kalabileceklerinden endişe ederler. Allianz Sigorta’nın “Allianz Motosiklet Kasko” hizmeti, motosiklet sahiplerine bu tür endişelerden korunma imkanı sunar.

Allianz Motosiklet Kasko, motosiklet sahiplerinin araçlarını çalınma, hasar, çarpışma, yangın, doğal afetler gibi durumlar için sigorta kapsamına alır. Poliçe sahibi belirli bir prim öder ve belirlenen durumlar meydana geldiğinde sigorta şirketi hasarları karşılar. Bu sayede, motosiklet sahipleri araçları için maddi zararları önlemek için gerekli önlemleri almış olurlar.

Allianz Motosiklet Kasko hizmetinin kapsamı, poliçe koşullarına bağlı olarak değişebilir. Ancak, genellikle aşağıdaki durumları kapsar:

  • Motosikletin çalınması veya hırsızlık girişimi
  • Motosikletin hasar görmesi (kaza, çarpışma, devrilme, düşme vb.)
  • Yangın, patlama veya yıldırım düşmesi sonucu oluşan hasarlar
  • Doğal afetler (deprem, sel, fırtına, hortum vb.) sonucu oluşan hasarlar

Allianz Sigorta, Allianz Motosiklet Kasko hizmeti ile motosiklet sahiplerine birçok avantaj sunar. Bunlar arasında şunlar yer alır:

  • 7/24 Acil Destek: Motosikletinizde acil bir durum meydana geldiğinde, Allianz Sigorta’nın 7/24 hizmet veren Acil Destek Hattı’na telefon ederek yardım alabilirsiniz.
  • Alternatif Ulaşım Hizmeti: Poliçe sahipleri, motosikletleri tamir edilirken veya araçları kullanılamaz hale gelirse, alternatif ulaşım hizmeti alabilirler.
  • Kaza Sonrası Destek: Motosiklet sahipleri, kaza sonrası hasarın tespit edilmesi ve onarımı için destek alabilirler.

Allianz Motosiklet Kasko hizmeti, motosiklet sahiplerine araçları için maddi koruma sağlar.

Nasıl yardımcı olabiliriz?