Blog

Şubat 28, 2018

Motosiklet Kasko Fiyatları

Motosiklet kasko fiyatları herkesin çok merak ettiği bir konudur. Fakat maalesef bu konuda net bir fiyat kimse verememektedir.

Motosiklet kasko fiyatınının verilebilmesi için sistem üzerinden özel olarak fiyat çalışılmalıdır. Ancak o zaman net bir motosiklet kasko fiyatı verilebilmektedir.

Kasko fiyatları bir çok kritere göre değişkenlik gösterir. Örneğin; sizin Honda NC750X motorunuz var ve 1750 TL’ye kasko yaptırdınız, arkadaşınızda da aynı motor var ama ona 2500 TL fiyat çıkıyor. Bu gayet olası ve normaldir. Çünkü motosiklet kasko fiyatları kişinin; yaşına, ehliyet yaşına, siciline, yaşadığı ile, mesleğine, motosikletin tarzına ve daha birçok kritere göre değerlendirilmektedir. Motorunuza kasko yaptırmak için biryerden başlamanız önemli. Çünkü bu yıl yaptırdığınız kasko fiyatı her sene hasarsızlık indirimi alacak ve bir süre sonra çok uygun fiyatlara kendinizi ve motorunuzu güvence altına alacaksınız.

Bu nedenlerle motorunuz için motosiklet kasko fiyatı öğrenmek istiyorsanız biraz sabretmeniz, size özel fiyat çalışmamız gerekiyor. Motosiklet kasko teklif isteği formu için tıklayın!

Blog , , , , , ,
Nasıl yardımcı olabiliriz?